Tesa 60418 baliaca páska 50 mm, kotúč 132 m, priehľadná
páska PET na balenie, pre kartóny do 25 kg
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-24 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 3,92 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
páska PET na balenie, pre kartóny do 25 kg
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-24 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 3,92 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
3,92 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 149 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-24 |
| EAN | 4063565292507 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 132000 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Farba | Priehľadné |
| Vyhotovenie | lepiaca páska |
| Hmotnosť | 320 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 27,86 EUR/ks* |
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 18,55 EUR/ks*
1 ks 13,39 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*