Tesa 60418 balicí páska 50 mm, kotúč 132 m, hnedá
recyklovaná PET viazacia páska, pre kartóny do 25 kg
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-26 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 3,92 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
recyklovaná PET viazacia páska, pre kartóny do 25 kg
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-26 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 3,92 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
3,92 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 152 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Hnedá baliaca páska tesa® 60418 je vyrobená prevažne z recyklovaného materiálu a bez použitia rozpúšťadiel. Vďaka tomu je toto lepiace pásmo na uzatváranie kartónov udržateľným riešením na balenie zásielok s hmotnosťou do 25 kg. Toto baliace pásmo tesa® je veľmi tenké, vyznačuje sa ľahkým odvíjaním a nosný materiál je odolný proti pretrhnutiu.
So svojou dĺžkou 132 m je hnedá baliaca páska tesa® 60418 ideálna na použitie v automatických odvíjačoch. Rýchlo ju spracujete aj s ručným odvíjačom tesa® 6500 LowNoise.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-26 |
| EAN | 4063565292545 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 132000 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Farba | Chamois |
| Vyhotovenie | lepiaca páska |
| Hmotnosť | 320 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 27,86 EUR/ks* |
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 18,55 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*