Tesa extra silno lepiaca montážna páska 50 mm, rolka 25 m
obojstranná kobercová lepiaca páska, biela
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-15 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 18,55 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
obojstranná kobercová lepiaca páska, biela
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-15 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 18,55 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
18,55 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 98 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Položte s týmto extra silno lepiacim vergebandom tesa® spoľahlivo vysoko zaťažované kobercové a PVC podlahové krytiny. Kobercová lepiaca páska s rozmermi 25 m x 50 mm je obzvlášť vhodná na pokladanie týchto krytín na schodoch, laviciach alebo na kuchynskej podlahe. Okrem toho je použiteľná vo vlhkých priestoroch, pri podlahovom vykurovaní a vo vonkajšom prostredí. Toto vergeband tesa® zaručuje vďaka svojej extra silnej lepivosti bezpečné držanie a zabraňuje posúvaniu a tvorbe záhybov.
Aplikujte obojstrannú kobercovú lepiacu pásku v pravidelných rozostupoch na podlahu. Bielu pokladaciu pásku môžete podľa potreby odtrhnúť ručne z 25 metrov dlhého kotúča. Koberec alebo PVC krytinu rozviňte od stredu, aby nevznikali bubliny a záhyby. Následne môžete prebytočnú krytinu odrezať. Bezprostredne po nalepení je podlahová krytina bezpečne pochôdzna.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-15 |
| EAN | 4042448388544 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 25000 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Farba | Biela |
| Vyhotovenie | montážna páska |
| Hmotnosť | 380 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 16,49 EUR/ks*
1 ks 30,96 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 13,39 EUR/ks*