Tesa grafický a fixačný krep 19 mm, kotúč po 25 m
popisovateľné, kamzičia koža
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-30 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 12,35 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
popisovateľné, kamzičia koža
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-30 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 12,35 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
12,35 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 86 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Pomocou tesa® grafického a fixačného krepového pásu s rozmermi 25 m x 19 mm pripevníte výkresy protišmykovo a bezpečne zavesíte plány v ateliéri alebo kancelárii. Krep je vyrábaný bez rozpúšťadiel a dá sa odstrániť bez zvyškov. Pri odstraňovaní fixačnej lepiacej pásky tak nepoškodíte svoje výkresy ani plány.
Keďže je páska jemne krepovaná, môžete ju navyše bez problémov popisovať. Majte pri kreatívnych projektoch s krepovou páskou tesa® vždy dokonalý prehľad.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-30 |
| EAN | 4042448051462 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 25000 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Farba | Chamois |
| Vyhotovenie | papierová lepiaca páska |
| Hmotnosť | 74 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 6,09 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*