Tesa maliarska a fixačná krepová páska 19 mm, kotúč 10 m
popisovateľné, kamzík
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-29 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 6,81 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
popisovateľné, kamzík
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-29 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 6,81 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
6,81 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 106 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Pomocou grafického a fixačného krepového pásu tesa® s rozmermi 10 m × 19 mm pripevníte výkresy protišmykovo a bezpečne zavesíte plány v ateliéri alebo kancelárii. Páska je vyrobená bez rozpúšťadiel a dá sa odstrániť bez zvyškov. Pri odlepení fixačnej pásky tak svoje výkresy či plány nepoškodíte.
Keďže je páska jemne krepovaná, môžete ju bez problémov popisovať. Majte pri kreatívnych projektoch s krepovou páskou tesa® vždy prehľad.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-29 |
| EAN | 4042448051455 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 10000 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Farba | Chamois |
| Vyhotovenie | papierová lepiaca páska |
| Hmotnosť | 34 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 5,12 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 5,12 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 10,28 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 6,09 EUR/ks*