Tesa maliarska páska Professional 38 mm, kotúč 25 m
washi papier na maliarske práce, žltá
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-04 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 8,73 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
washi papier na maliarske práce, žltá
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-04 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 8,73 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
8,73 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 212 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Profesionálna maliarska páska tesa® vo veľkosti 25 m × 38 mm umožňuje čisté a presné maliarske práce. Páska je vyrobená z kvalitného, mimoriadne tenkého washi papiera s jemnou, hustou vláknitou štruktúrou. Táto štruktúra zabraňuje podtekaniu farby. Po odstránení maliarskej pásky tak dosiahnete presné a čisté farebné hrany.
Odolná profesionálna maliarska páska spoľahlivo priľne na mnohých povrchoch a je vhodná pre všetky farby, laky a lazúry. V interiéri môžete pásku bez zvyškov odstrániť až do 6 mesiacov, v exteriéri až do 2 mesiacov. Pri svojich maliarskych projektoch tak zostanete časovo flexibilní a bez stresu.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-04 |
| EAN | 4042448150097 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 25000 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Farba | Žltá |
| Vyhotovenie | maliarska páska |
| Hmotnosť | 100 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 15,13 EUR/ks* (40,35EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 13,98 EUR/ks* (37,28EUR/liter) |
| od | 10 ks | 12,96 EUR/ks* (34,56EUR/liter) |
| od | 20 ks | 12,46 EUR/ks* (33,23EUR/liter) |
| 1 ks | 55,61 EUR/ks* (55,61EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 50,23 EUR/ks* (50,23EUR/liter) |
| od | 10 ks | 45,48 EUR/ks* (45,48EUR/liter) |
| od | 20 ks | 43,15 EUR/ks* (43,15EUR/liter) |
| od | 40 ks | 41,14 EUR/ks* (41,14EUR/liter) |
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 18,55 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 13,39 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 30,96 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 27,86 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*
1 ks 15,45 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 16,49 EUR/ks*