Tesa maliarska páska Professional Sensitive 25 mm, kotúč 25 m
maskovacia páska na maliarske práce, ružová
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-06 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 6,41 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
maskovacia páska na maliarske práce, ružová
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-06 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 6,41 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
6,41 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 321 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Extra tenká maliarska páska Professional Sensitive od tesa® vo veľkosti 25 m x 25 mm umožňuje čisté a presné maliarske práce na citlivých povrchoch. S touto šetrnou krycou páskou dosiahnete pri maľovaní papierových tapiet alebo jemných omietok optimálne výsledky bez toho, aby ste ich pri prelepení poškodili.
Trhaniu odolná maliarska páska Professional Sensitive napriek svojej nízkej hrúbke spoľahlivo priľne na mnohých povrchoch a je vhodná pre všetky farby, laky a lazúry. V interiéri môžete pásku odstrániť bez zvyškov až do 14 dní. Okrem toho je maliarska páska Professional Sensitive z veľkej časti vyrobená z obnoviteľných surovín a je bez rozpúšťadiel.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-06 |
| EAN | 4042448149992 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 25000 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Farba | Ružová |
| Vyhotovenie | maliarska páska |
| Hmotnosť | 39 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 15,13 EUR/ks* (40,35EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 13,98 EUR/ks* (37,28EUR/liter) |
| od | 10 ks | 12,96 EUR/ks* (34,56EUR/liter) |
| od | 20 ks | 12,46 EUR/ks* (33,23EUR/liter) |
| 1 ks | 55,61 EUR/ks* (55,61EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 50,23 EUR/ks* (50,23EUR/liter) |
| od | 10 ks | 45,48 EUR/ks* (45,48EUR/liter) |
| od | 20 ks | 43,15 EUR/ks* (43,15EUR/liter) |
| od | 40 ks | 41,14 EUR/ks* (41,14EUR/liter) |
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 18,55 EUR/ks*
1 ks 27,86 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*