Tesa maliarska páska Professional Sensitive 38 mm, kotúč 25 m
maskovacia páska na maliarske práce, ružová
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-07 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 9,25 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
maskovacia páska na maliarske práce, ružová
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-07 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 9,25 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
9,25 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 215 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Extra tenká maliarska páska Professional Sensitive od tesa® vo veľkosti 25 m x 38 mm umožňuje čisté a presné maliarske práce na citlivých povrchoch. S touto šetrnou zakrývacou páskou dosiahnete pri maľovaní papierových tapiet alebo jemných omietok optimálne výsledky bez toho, aby ste ich pri prelepení poškodili.
Netrhajúca sa maliarska páska Professional Sensitive napriek svojej malej hrúbke spoľahlivo priľne k mnohým povrchom a je vhodná pre všetky farby, laky a lazúry. V interiéri môžete pásku odstrániť bez zvyškov až do 14 dní. Okrem toho je maliarska páska Professional Sensitive z väčšej časti vyrobená z obnoviteľných surovín a je bez rozpúšťadiel.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-07 |
| EAN | 4042448150035 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 25000 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Farba | Ružová |
| Vyhotovenie | maliarska páska |
| Hmotnosť | 78 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 55,61 EUR/ks* (55,61EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 50,23 EUR/ks* (50,23EUR/liter) |
| od | 10 ks | 45,48 EUR/ks* (45,48EUR/liter) |
| od | 20 ks | 43,15 EUR/ks* (43,15EUR/liter) |
| od | 40 ks | 41,14 EUR/ks* (41,14EUR/liter) |
| 1 ks | 15,13 EUR/ks* (40,35EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 13,98 EUR/ks* (37,28EUR/liter) |
| od | 10 ks | 12,96 EUR/ks* (34,56EUR/liter) |
| od | 20 ks | 12,46 EUR/ks* (33,23EUR/liter) |
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 30,96 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 18,55 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*