Tesa Maskovanie Professional 30 mm, kotúč 50 m
papier washi na maliarske práce, žltá
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-05 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 12,35 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
papier washi na maliarske práce, žltá
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-05 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 12,35 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
12,35 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 161 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Profesionálna maliarska páska tesa® vo veľkosti 50 m x 30 mm umožňuje čisté a presné maliarske práce. Páska je vyrobená z kvalitného, mimoriadne tenkého washi papiera s jemnou, hustou vláknitou štruktúrou. Táto štruktúra zabraňuje podtekaniu farby. Po odlepení maliarskej pásky tak dosiahnete presné a čisté farebné hrany.
Odolná (nepodliehajúca roztrhnutiu) profesionálna maliarska páska spoľahlivo priľne na mnohých povrchoch a je vhodná pre všetky farby, laky a lazúry. V interiéri môžete maliarsku pásku odstrániť bez zvyškov až po 6 mesiacoch, v exteriéri až po 2 mesiacoch. Pri svojich maliarskych projektoch tak zostanete časovo flexibilní a bez stresu.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-05 |
| EAN | 4063565090547 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 50000 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Farba | Žltá |
| Vyhotovenie | maliarska páska |
| Hmotnosť | 100 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 103,22 EUR/ks* (41,29EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 94,37 EUR/ks* (37,75EUR/liter) |
| od | 10 ks | 86,45 EUR/ks* (34,58EUR/liter) |
| od | 20 ks | 82,61 EUR/ks* (33,04EUR/liter) |
| od | 40 ks | 79,21 EUR/ks* (31,68EUR/liter) |
| 1 ks | 24,76 EUR/ks* (33,01EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 22,95 EUR/ks* (30,60EUR/liter) |
| od | 10 ks | 21,33 EUR/ks* (28,44EUR/liter) |
| od | 20 ks | 20,47 EUR/ks* (27,29EUR/liter) |
1 ks 18,55 EUR/ks*
1 ks 27,86 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 15,45 EUR/ks*
1 ks 13,39 EUR/ks*
1 ks 30,96 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*