Tesa obojstranná lepiaca páska Fotostrip 5338, 15 mm, kotúč 10 m
s kovovou dózou, bielo priesvitné
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-28 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 10,28 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
s kovovou dózou, bielo priesvitné
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-28 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 10,28 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
10,28 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 222 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Priehľadná, obojstranná lepiaca páska 5338 Fotostrip od tesa® vo veľkosti 10 m × 15 mm je všestranný pomocník na dekoratívne úlohy v každodennom živote. Mimoriadne tenkú obojstrannú lepiacu pásku použite na nalepenie fotografií do fotoalbumov alebo obrazov a plagátov na lepenku. Páska je vhodná aj na iné filigránske tvorivé práce, napríklad na výrobu darčekových balení.
Obojstranná fotolepiaca páska má vysokú lepiacu silu. Vďaka ochrannému prúžku pásku spracujete v niekoľkých jednoduchých krokoch. Kvalitná kovová dóza chráni pásku pri skladovaní pred znečistením a zaručuje dlhú životnosť.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-28 |
| EAN | 0000040061023 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 10000 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Farba | Bielo priesvitná |
| Vyhotovenie | Obojstranná lepiaca páska |
| Hmotnosť | 36 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 6,09 EUR/ks*
1 ks 15,45 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 16,49 EUR/ks*