Tesa obojstranná lepiaca páska universal 50 mm, kotúč 25 m
biela
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-17 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 15,45 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
biela
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-17 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 15,45 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
15,45 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 106 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Univerzálna obojstranná lepiaca páska tesa® vo veľkosti 25 m x 50 mm je všestranný pomocník na upevňovacie práce v domácnosti. Bielu lepiacu pásku použite na menšie opravy alebo ňou pripevnite napríklad podlahové lišty, nástenné lišty či kryty na policiach. Pri kreatívnych projektoch táto obojstranne lepiaca páska nahrádza tekuté lepidlo na tvorenie. Použite ju na vlepovanie fotografií, na výrobu darčekových balení alebo dekorácií a mnohé ďalšie.
Vďaka jedinečnej lepiacej technológii tesa® má táto biela páska vysokú prídržnú silu, čo vám umožní pripevniť ňou aj menšie koberce. Nech už ide o čokoľvek, obojstranná univerzálna páska tesa® je vhodná na nespočetné množstvo prác doma aj v kancelárii. Pre jednoduchú manipuláciu možno pásku ľahko odtrhnúť rukou z 25 metrov dlhého kotúča.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-17 |
| EAN | 4042448388704 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 25000 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Farba | Biela |
| Vyhotovenie | Obojstranná lepiaca páska |
| Hmotnosť | 330 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 13,39 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 16,49 EUR/ks*
1 ks 6,67 EUR/ks*
1 ks 27,86 EUR/ks*
1 ks 10,28 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*