Tesa univerzálna obojstranná lepiaca páska 50 mm, rolka 10 m
biela
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-16 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 7,18 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
biela
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-16 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 7,18 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
7,18 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 161 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Univerzálna obojstranná lepiaca páska tesa® vo veľkosti 10 m x 50 mm je všestranný pomocník na upevňovacie práce v domácnosti. Bielu lepiacu pásku použite na drobné opravy alebo ňou pripevnite napríklad podlahové lišty, nástenné lišty či kryty na policiach. Aj pri kreatívnych projektoch nahradí táto univerzálna obojstranne lepiaca páska tekuté lepidlo na tvorenie. Použite ju na vlepovanie fotografií, na výrobu darčekových balení alebo dekorácií a mnoho ďalšieho.
Vďaka jedinečnej lepiacej technológii tesa® má táto biela páska vysokú prídržnú silu, vďaka čomu ňou môžete pripevniť aj menšie koberce. Nech už ide o čokoľvek, univerzálna obojstranná lepiaca páska tesa® sa hodí na nespočetné množstvo prác doma aj v kancelárii. Pre jednoduchú manipuláciu sa páska dá ľahko odtrhnúť z 10-metrového kotúča aj ručne.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-16 |
| EAN | 4042448388681 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 10000 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Farba | Biela |
| Vyhotovenie | Obojstranná lepiaca páska |
| Hmotnosť | 140 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 15,45 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 16,49 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 10,28 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 13,39 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 27,86 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 30,96 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*