Tesafilm Eco & Crystal mini odvíjač
ručný odvíjač na lepiace pásky, s 2x rolkami tesafilm® 10 m × 19 mm, zelená
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-31 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 6,09 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
ručný odvíjač na lepiace pásky, s 2x rolkami tesafilm® 10 m × 19 mm, zelená
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-31 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 6,09 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
6,09 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 242 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Tento zelený tesafilm® Eco & Crystal Mini Dispenser je vyrobený z recyklovaného plastu a vďaka ergonomickému tvaru sa pohodlne drží. To je obzvlášť praktické, keď chcete použiť viac kúskov lepiacej pásky.
K dávkovaču Eco & Crystal Mini Dispenser získate v tejto sade aj dve zodpovedajúce rolky lepiacej pásky. Každých 10 metrov tesafilm® je vysoko priehľadných a pozostáva z 90 % z recyklovaných PET fliaš. Lepiaca páska má široké využitie – je vhodná na tvorenie, menšie opravy, uzatváranie darčekových balení a mnoho ďalšieho.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-31 |
| EAN | 4063565252464 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 10000 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Farba | Priehľadné |
| Vyhotovenie | lepiaca páska |
| Hmotnosť | 30 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 4,08 EUR/ks*
1 ks 10,28 EUR/ks*
1 ks 5,12 EUR/ks*
1 ks 5,12 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 6,67 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*