Tesafilm Paper 19 mm, kotúč 33 m
lepiaca páska na papierovej báze, transparentný
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-22 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 4,08 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
lepiaca páska na papierovej báze, transparentný
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-22 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 4,08 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
4,08 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 213 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Klasické lepiace pásky tesafilm® dnes nájdete v mnohých domácnostiach. tesafilm® Paper od tesa® je prvá lepiaca páska tejto značky na papierovej báze. Toto lepiace pásmo nielenže udrží darčekový papier pokope, dá sa aj popisovať fixkami, ceruzkami a guľôčkovými perami. Vďaka tomu je táto lepiaca páska praktickým pomocníkom na udržiavanie poriadku v domácnosti. Použite lepiaci film na popisovanie škatúľ, dosiek na spisy či dokonca mraziacich boxov.
Aj v kancelárii je tesafilm® Paper univerzálnym pomocníkom. Lepiaca páska je kopírne neutrálna a ak s ňou prekryjete text, písmo zostane čitateľné. Ideálna na robenie poznámok do kníh.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-22 |
| EAN | 4063565479427 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 33000 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Farba | Priehľadné |
| Vyhotovenie | lepiaca páska |
| Hmotnosť | 36 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 6,09 EUR/ks*
1 ks 9,25 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 16,49 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 15,45 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*