Tesafilm priehľadná 15 mm, kotúč 33 m
lepiaca páska z polypropylénu
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-21 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 2,16 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
lepiaca páska z polypropylénu
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-21 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 2,16 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
2,16 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 108 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Klasické lepiace pásky tesafilm® dnes nájdete v mnohých domácnostiach. Tento priehľadný tesafilm® od tesa® je odolný proti roztrhnutiu, starnutiu a presviedča silnou priľnavosťou. Je ideálny na všetky lepiace práce v každodennom živote. Použite lepiacu pásku pri balení darčekov, zalepovaní obálok, na opravu natrhnutého papiera a mnoho ďalšieho. Vďaka tomu je táto lepiaca páska praktickým pomocníkom pre poriadok v domácnosti aj v kancelárii.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-21 |
| EAN | 4042448049131 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 33000 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Farba | Priehľadné |
| Vyhotovenie | Obojstranná lepiaca páska |
| Hmotnosť | 16 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 15,45 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 7,18 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*
1 ks 6,67 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 6,09 EUR/ks*
1 ks 27,86 EUR/ks*