Tesapack papierová lepiaca páska 50 mm, rolka 50 m
silná baliaca lepiaca páska, kamzík
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-23 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 7,18 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
silná baliaca lepiaca páska, kamzík
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-23 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 7,18 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
7,18 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 157 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Lepiaca baliaca páska tesapack® Papier je ideálna na uzatváranie ľahkých a stredne ťažkých balíkov s hmotnosťou až do 20 kg. Ak dbáte na ekologické produkty, táto udržateľná balíková páska je pre vás tou správnou voľbou.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-23 |
| EAN | 4042448123671 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 50000 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Farba | Chamois |
| Vyhotovenie | lepiaca páska |
| Hmotnosť | 250 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 ks | 27,86 EUR/ks* |
1 ks 8,73 EUR/ks*
1 ks 6,81 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 6,41 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 2,16 EUR/ks*
1 ks 3,92 EUR/ks*
1 ks 4,08 EUR/ks*