Magnetická whiteboard fólia
zadná strana magnetická, kotúč po 1 × 5 m, žiadny podklad pre magnety
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | MS-100500MWBM |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 154,99 EUR/ks (31,00EUR/m²) | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
zadná strana magnetická, kotúč po 1 × 5 m, žiadny podklad pre magnety
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | MS-100500MWBM |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 154,99 EUR/ks (31,00EUR/m²) | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
154,99 EUR
31,00EUR/m² vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 818 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Pomocou tejto lesklej magnetickej whiteboardovej fólie (jej zadná strana je magnetická) premeníte železný povrch raz-dva na whiteboard. Stačí magnetickú fóliu nastrihať na požadovanú veľkosť a pripevniť na železný (feromagnetický) podklad, napríklad na oceľovú dosku alebo kovový rám. Následne ju môžete podľa potreby popisovať našimi whiteboardovými popisovačmi a nasucho zmazať. Whiteboardová fólia sa však nedá potláčať.
Po použití možno whiteboardovú fóliu jednoducho odstrániť, zrolovať a nanovo pripevniť inde. Fólia je ideálna do kancelárie alebo školy, na veľtrhy a do obchodných priestorov.
Magnetická whiteboardová fólia nie je vhodná ako podklad na prichytenie magnetov! Magnety by dokonca whiteboardovú fóliu demagnetizovali. Ako podklad pre magnety je vhodná naša feromagnetická whiteboardová fólia.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | MS-100500MWBM |
| EAN | 7640155434508 |
| Farba | Biela |
| Formát | 1 × 5 m |
| Hrúbka | 0,5 mm |
| Magnetizácia | Anizotropný |
| prídržná sila | 32 g/cm² |
| Vyhotovenie | Tabuľová fólia (magnetická) |
| Hmotnosť | 8 kg |
Výrobca: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
| 1 ks | 10,33 EUR/ks* (41,32EUR/liter) |
| 1 sada | 11,27 EUR/sada* |
| 1 sada | 15,49 EUR/sada* |
| 1 ks | 10,28 EUR/ks* |
1 ks 139,49 EUR/ks (27,90EUR/m²)*
1 ks 120,55 EUR/ks (24,11EUR/m²)*
1 ks 32,04 EUR/ks (64,08EUR/liter)*
1 ks 155,02 EUR/ks (31,00EUR/m²)*
1 ks 3,89 EUR/ks*