Supermagnete Box
úložný box z plastu, s príľnavými plochami a penovou vložkou, 300 × 200 × 135 mm
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | C-BOX |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 24,76 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
úložný box z plastu, s príľnavými plochami a penovou vložkou, 300 × 200 × 135 mm
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | C-BOX |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 24,76 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
24,76 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 311 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
S touto robustnou supermagnete škatuľou z sivého plastu budete mať svoju zbierku magnetov vždy pod kontrolou. Najmä na cestách autom a pri kempovaní máte všetky potrebné magnety a ich príslušenstvo rýchlo po ruke.
Veko a dve bočné steny vo vnútri magnetickej škatule sú vystlané feromagnetickou whiteboardovou fóliou, na ktorú priľnú magnetické úchyty a magnetické systémy. Vďaka tomu môžete priestor v škatuľke využiť optimálne. Škatuľa supermagnete ponúka tiež miesto na rôzne príslušenstvo a ďalšie magnety, ako podkovovité magnety alebo magnetické pásky. Penová vložka na dne ochráni vaše magnety pred poškodením počas prepravy škatule.
Upozornenie: Dodáva sa bez magnetov. Pre inšpiráciu objavte našu Campingbox Basic a Campingbox Premium.
Na fóliu na bielu tabuľu pripájajte iba magnety s jednostranne usmerneným magnetickým poľom, ako sú magnetické úchyty alebo magnetické systémy. Bežné magnety s obojstranným magnetickým poľom sa navzájom priťahujú, čo môže viesť k poškodeniu boxu, magnetov alebo – ešte horšie – vašich prstov.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | C-BOX |
| EAN | 7640172693360 |
| Dĺžka | 30 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 13,5 cm |
| Vyhotovenie | Uskladnenie |
| Farba | Sivá |
| Materiál | plast |
| Hmotnosť | 720 g |
Výrobca: Auer Packaging Swiss GmbH, Oberdorfstrasse 11, 6340 Baar, info@auer-packaging.ch
Zodpovedná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, [email protected]
| 10 ks | 0,23 EUR/ks* |
| 10 ks | 0,39 EUR/ks* |
| 1 ks | 6,02 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 5,30 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,63 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 4,30 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 4,00 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 80 ks | ||
| 1 ks | 9,64 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 8,54 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 7,53 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 7,03 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 6,58 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 60 ks | ||