Magnety na chladničku „Baby Turtle“
v tvare korytnačky, sada 6 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-229 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 10,28 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
v tvare korytnačky, sada 6 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-229 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 10,28 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
10,28 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 69 sady
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Počet sád
Roztomilé magnety na chladničku „Baby Turtle“ od trendform vnesú do vášho každodenného života veselý podmorský šarm. To najlepšie na roztomilej korytnačej partii: nepotrebujú ani vodu, ani listy šalátu a po celý rok sa postarajú o dobrú náladu na všetkých feromagnetických povrchoch. Dekoračné magnety pevne udržia vaše poznámky, fotografie a až 6 listov formátu A4. V sade 5 ks sú tieto korytnačie magnety aj skvelým tipom na darček pre všetkých, ktorí milujú hravé bytové doplnky.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | LIV-229 |
| EAN | 7640420953819 |
| Značka |
|
| Počet na sadu | 6 kus |
| Materiál | syntetická živica |
| Vyhotovenie | Dekoratívny magnet |
| Drží na tabuli whiteboard | 6 list A4 |
| Výška | 8 mm |
| Šírka | 18 mm |
| Dĺžka | 20 mm |
| Tvar | Iné |
| Farba | Viacfarebné |
| Hmotnosť | 55 g/sada |
Výrobca: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Zodpovedná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, [email protected]
| 1 ks | 15,40 EUR/ks* |
| 1 ks | 32,97 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 29,35 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,67 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,58 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,60 EUR/ks* |
| 1 ks | 44,39 EUR/ks* |
1 sada 11,94 EUR/sada*
1 ks 22,69 EUR/ks*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 14,37 EUR/sada*
1 ks 15,81 EUR/ks*
1 sada 10,23 EUR/sada*