Magnety na chladničku „Handy“
magnetické klipy v tvare ruky, sada 4 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-231 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 10,28 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
magnetické klipy v tvare ruky, sada 4 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-231 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 10,28 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
10,28 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 78 sady
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Počet sád
Magnety na chladničku „Handy“ v čiernej a bielej farbe od značky trendform sú skutočnou výhrou pre vašu domácnosť. V podobe malých pomocných rúk držia magnetické klipy spoľahlivo perá, káble alebo kľúče. Vďaka pružnej gume tieto magnety pevne poslúžia v kuchyni aj na pracovisku a spoľahlivo udržia drobnosti na feromagnetických povrchoch.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | LIV-231 |
| EAN | 7640420953826 |
| Značka |
|
| Počet na sadu | 4 kus |
| Materiál | Guma |
| Vyhotovenie | Dekoratívny magnet |
| Výška | 22 mm |
| Dĺžka | 29 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Tvar | Iné |
| Farba | Čiernobiela |
| Hmotnosť | 69 g/sada |
Výrobca: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Zodpovedná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, [email protected]
| 1 sada | 20,67 EUR/sada* |
| 1 ks | 32,97 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 29,35 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,67 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,58 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,60 EUR/ks* |
1 ks 10,23 EUR/ks*
1 sada 17,47 EUR/sada*
1 sada 13,33 EUR/sada*
1 ks 15,40 EUR/ks*
1 ks 8,17 EUR/ks*
1 sada 10,23 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*