Magnety na chladničku „Rocket“
v tvare rakety, sada 5 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-174 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 10,23 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
v tvare rakety, sada 5 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-174 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 10,23 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
10,23 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 36 sady
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Počet sád
Konečne dostali naši astronautské magnety dopravný prostriedok. Ale nebojte sa, ani astronauti, ani tento tím 5 rakiet vám neuletia, ale spoľahlivo udržia vaše poznámky na svojom stanovišti na chladničke alebo na magnetickej tabuli. Magnety na chladničku „Rocket“ od Trendform dostanete v dekoratívnom balení.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | LIV-174 |
| EAN | 7640420950474 |
| Značka |
|
| Počet na sadu | 5 kus |
| Tvar | Iné |
| Materiál | syntetická živica |
| Vyhotovenie | Dekoratívny magnet |
| Drží na tabuli whiteboard | 4 list A4 |
| Farba | Biela, modrá, červená, žltá |
| Dĺžka | 34 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 12 mm |
| Motív | Raketa |
| Hmotnosť | 77 g/sada |
Výrobca: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Zodpovedná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, [email protected]
| 1 ks | 32,97 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 29,35 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,67 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,58 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,60 EUR/ks* |
| 1 ks | 55,61 EUR/ks* (55,61EUR/liter) | |
| od | 3 ks | 50,23 EUR/ks* (50,23EUR/liter) |
| od | 10 ks | 45,48 EUR/ks* (45,48EUR/liter) |
| od | 20 ks | 43,15 EUR/ks* (43,15EUR/liter) |
| od | 40 ks | 41,14 EUR/ks* (41,14EUR/liter) |
| 1 ks | 15,40 EUR/ks* |
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 11,37 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*
1 sada 11,94 EUR/sada*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 10,28 EUR/sada*
1 sada 14,37 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 ks 12,30 EUR/ks*
1 sada 10,28 EUR/sada*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*