Sklenené magnety Kulttiere
ručne vyrábané magnety na chladničku, sada 3 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-120 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 11,94 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
ručne vyrábané magnety na chladničku, sada 3 ks
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | LIV-120 |
| Predajná jednotka | 1 sada |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 sada | 11,94 EUR/sada | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
11,94 EUR
vrátane DPH plus poštovné
Prosím, vyberte si požadovanú variantu.
Legendami opradené jednorožce, múdre sovy alebo kráľovské žaby – kultové zvieratá, ktoré nesmú chýbať na žiadnej chladničke!
Tieto dekoratívne sklenené magnety s ručne maľovanými motívmi zvierat sa s láskou vyrábajú vo Švajčiarsku ručnou prácou Daniela Jennyho. Vďaka rozličným dizajnom nielenže vyzerajú jedinečne, ale vďaka silným neodýmovým magnetom na zadnej strane dobre držia aj na magnetických tabuľiach, chladničkách alebo whiteboardoch.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | LIV-120 |
| Materiál | Sklo |
| Vyhotovenie | Dekoratívny magnet |
| Vyrobené v | Švajčiarsko |
| Dĺžka | 20 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hrúbka | 10 mm |
| Tvar | Okrúhle |
| Motív | Kultové zvieratá |
| Farba | Viacfarebné |
| Hmotnosť | 18 g/sada |
Výrobca: Momentálne nie je k dispozícii. Distribuuje Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
| 1 ks | 34,75 EUR/ks* |
| 1 ks | 32,97 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 29,35 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,67 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,58 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,60 EUR/ks* |
| 1 sada | 20,67 EUR/sada* |
| 1 ks | 15,40 EUR/ks* |
1 ks 5,12 EUR/ks*
1 ks 8,78 EUR/ks*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 10,28 EUR/sada*
1 sada 11,94 EUR/sada*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 11,94 EUR/sada*
1 ks 10,23 EUR/ks*
1 sada 10,28 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*
1 sada 10,33 EUR/sada*
1 sada 10,23 EUR/sada*
1 sada 11,94 EUR/sada*