Tesa samouzáverová magnetická záclona 80 cm × 2 m
sieťka proti hmyzu na balkónové dvere, antracit
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-09 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 35,09 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
sieťka proti hmyzu na balkónové dvere, antracit
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-09 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 35,09 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
35,09 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 84 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
V lete sa dvere na terasu alebo balkónové dvere často nechávajú dlhšie otvorené, najmä keď chcete vyniesť prestieranie na grilovanie. So samouzáverovou magnetickou závesnou sieťou proti hmyzu od tesa® sa hmyz nedostane do vášho bytu.
Do závesu s rozmermi 80 cm × 2 m je všitých 30 magnetov, ktoré možno ľahko odtlačiť rukou. Vďaka magnetom sa magnetická sieť proti hmyzu po každom prechode opäť sama zatvorí. Samouzáverová magnetická závesná sieť nie je pre deti ani vaše domáce zvieratá prekážkou. Tmavá, jemná tkanina siete naďalej umožňuje výhľad cez dvere. Ak by sa záves zašpinil, môžete ho prať pri 30 stupňoch. Sieť proti hmyzu na balkónové dvere sa montuje pomocou silnej, širokej lepiacej pásky.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-09 |
| EAN | 4063565177620 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 2000 mm |
| Farba | antracit |
| Vyhotovenie | magnetický záves |
| Hmotnosť | 580 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 sada | 29,92 EUR/sada* |
1 ks 23,72 EUR/ks*
1 ks 37,16 EUR/ks*
1 ks 35,09 EUR/ks*
1 ks 6,67 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*