Tesa samouzavierací magnetický záves 1 m × 2,20 mm
sieťka proti hmyzu na balkónové dvere, antracit
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-10 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 37,16 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
sieťka proti hmyzu na balkónové dvere, antracit
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | M-TES-10 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | tesa |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 37,16 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
37,16 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 87 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
V lete nechávame radi dvere na záhradné posedenie alebo balkónové dvere dlhšie otvorené, najmä keď chcete vyniesť prestieranie na grilovanie. So samouzavieracím magnetickým závesom od tesa® sa do vášho bytu nedostanú hmyz ani pri otvorených dverách.
Do závesu s rozmermi 1 x 2,20 m je všitých 30 magnetov, ktoré možno ľahko odtlačiť rukou. Vďaka magnetom sa záves po každom prechode opäť sám zatvorí. Samouzavierací magnetický záves nie je pre deti ani vaše domáce zvieratá prekážkou. Antracitová jemná sieťovina mucholapky zároveň umožňuje výhľad cez dvere. Ak by sa záves zašpinil, môžete ho prať pri 30 stupňoch. Montáž mucholapky na balkónové dvere sa vykonáva pomocou silnej, širokej lepiacej pásky, takže nemusíte vŕtať do rámu.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | M-TES-10 |
| EAN | 4063565177606 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 2200 mm |
| Farba | antracit |
| Vyhotovenie | magnetický záves |
| Hmotnosť | 620 g |
Výrobca: Tesa SE, Hugo-Kirchberg-Strasse 1, 22848 Norderstedt, company@tesa.com
| 1 sada | 29,92 EUR/sada* |
1 ks 23,72 EUR/ks*
1 ks 12,35 EUR/ks*
1 ks 35,09 EUR/ks*
1 ks 35,09 EUR/ks*
1 ks 6,15 EUR/ks*
1 ks 5,67 EUR/ks*