Gumený káblový viazací pás „T-Fix“ 16 cm
viackrát použiteľné, 50 ks/PJ, čierna
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-06 |
| Predajná jednotka (PJ) | 50 kusov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PJ | 21,19 EUR/PJ | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
viackrát použiteľné, 50 ks/PJ, čierna
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-06 |
| Predajná jednotka (PJ) | 50 kusov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PJ | 21,19 EUR/PJ | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
21,19 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 71 predajné jednotky
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Počet PJ
Potrebujete väčšie množstvá káblových pások?
V našom špecializovanom obchode s káblovými páskami qbendo.sk môžete pri veľkých objednávkach využiť atraktívne ceny. Tento produkt tam nájdete pod kódom tovaru KBD-GU-000-217.
Čierne „T-Fix“ gumené káblové sťahovacie pásky sú obzvlášť obľúbené na dočasné upevnenie zväzkov káblov, napríklad na javiskových konštrukciách alebo výstavných stánkoch. Rýchlo s nimi pripevníte aj iné drobné časti. S „T-Fix“ gumenými káblovými sťahovacími páskami s dĺžkou 16 cm sa vám určite podarí udržať poriadok. Výhody týchto sťahovacích pások v skratke:
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | CAT-06 |
| EAN | 7640172691670 |
| Dĺžka | 160 mm |
| Šírka | 5 mm |
| Hrúbka | 2 mm |
| Materiál | EPDM |
| Vyhotovenie | Z gumy |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 250 g/PJ |
Výrobca: Momentálne nie je k dispozícii. Distribuuje Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
| 1 ks | 10,04 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 8,94 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 7,93 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 7,42 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 6,97 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 60 ks | ||
1 PJ 80,73 EUR/PJ*
1 PJ 38,17 EUR/PJ*
1 PJ 18,99 EUR/PJ*
10 ks 1,71 EUR/ks*
1 ks 4,88 EUR/ks*
10 ks 1,81 EUR/ks*
1 ks 0,49 EUR/ks*
100 ks 0,10 EUR/ks*
1 ks 0,75 EUR/ks*
1 PJ 19,81 EUR/PJ*
100 ks 0,09 EUR/ks*
1 PJ 9,86 EUR/PJ*
1 PJ 3,10 EUR/PJ*
1 PJ 23,55 EUR/PJ*
1 PJ 6,20 EUR/PJ*
1 PJ 13,09 EUR/PJ*