Gumový káblový viazací pás „T-Fix“ 6 cm
opakovane použiteľné, 50 ks/PJ, čierna
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-05 |
| Predajná jednotka (PJ) | 50 kusov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PJ | 11,93 EUR/PJ | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
opakovane použiteľné, 50 ks/PJ, čierna
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-05 |
| Predajná jednotka (PJ) | 50 kusov |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PJ | 11,93 EUR/PJ | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
11,93 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 108 predajné jednotky
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Počet PJ
Potrebujete väčšie množstvá sťahovacích pások?
V našom špecializovanom obchode so sťahovacími páskami qbendo.sk môžete pri veľkých objednávkach využiť atraktívne ceny. Tento produkt tam nájdete pod kódom tovaru KBD-GU-000-155.
Čierne „T-Fix“ gumené sťahovacie pásky na káble sú obzvlášť obľúbené na dočasné upevnenie káblových zväzkov, napríklad na javiskových konštrukciách alebo veľtržných stánkoch. Rýchlo s nimi pripevníte aj iné drobné diely. S gumenými sťahovacími páskami „T-Fix“ s dĺžkou 6 cm sa každopádne postaráte o poriadok. Výhody týchto sťahovacích pások na prvý pohľad:
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | CAT-05 |
| EAN | 7640172691663 |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 4 mm |
| Hrúbka | 2 mm |
| Materiál | EPDM |
| Vyhotovenie | Z gumy |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 130 g/PJ |
Výrobca: Momentálne nie je k dispozícii. Distribuuje Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
100 ks 0,08 EUR/ks*
1 PJ 13,09 EUR/PJ*
1 PJ 9,86 EUR/PJ*
1 PJ 18,99 EUR/PJ*
1 ks 0,49 EUR/ks*
1 ks 0,75 EUR/ks*
25 ks 1,04 EUR/ks*
1 PJ 6,20 EUR/PJ*
1 PJ 19,81 EUR/PJ*
1 PJ 3,10 EUR/PJ*
1 PJ 38,17 EUR/PJ*
1 PJ 80,73 EUR/PJ*
1 ks 4,88 EUR/ks*
1 PJ 23,55 EUR/PJ*