Nerezové sťahovacie pásky 260 × 4,60 mm
guľové zapínanie
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-07 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 0,49 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
guľové zapínanie
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-07 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 0,49 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
0,49 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 372 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Potrebujete väčšie množstvá sťahovacích pások?
V našom špecializovanom obchode so sťahovacími páskami qbendo.sk využite atraktívne ceny pri veľkých objednávkach. Tento produkt tam nájdete pod kódom tovaru KBD-ST-000-063.
Tento nerezový sťahovací pásik od clip-de-pix je obzvlášť vhodný na použitie v exteriéri. Tento sťahovací pásik sa však používa aj pri stavbe pódií, výstavných stánkov a v priemysle. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou v ťahu, odolnosťou voči chemikáliám a odolnosťou proti korózii a hrdzi.
Na rozdiel od plastového sťahovacieho pásika neškodí nerezovému sťahovaciemu pásiku UV žiarenie a je navyše tepluodolný a mrazuodolný. Vďaka tomu tento sťahovací pásik nekrehne a ideálne sa hodí na použitie v agresívnom prostredí. Vďaka svojej dĺžke 26 cm môžete nerezovým sťahovacím pásikom zaistiť a zviazať aj väčšie predmety, ako sú rúry a vedenia.
Upozornenie: Vďaka samosvornému guľôčkovému zámku sa tento sťahovací pásik nedá znovu otvoriť, a preto nie je znovupoužiteľný.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | CAT-07 |
| EAN | 7640121070952 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 4,6 mm |
| Hrúbka | 0,26 mm |
| Priemer zväzku | 70 mm |
| Materiál | 1,4301 |
| Vyhotovenie | Z nehrdzavejúcej ocele |
| Farba | nehrdzavejúca oceľ |
| Hmotnosť | 3,5 g |
Výrobca: Momentálne nie je k dispozícii. Distribuuje Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
| 1 ks | 7,15 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 6,47 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 5,86 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 5,57 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 5,30 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 600 ks | ||
| 1 ks | 5,90 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 5,31 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,79 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 4,53 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 4,30 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 550 ks | ||
| 1 ks | 5,06 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,59 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,18 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,97 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,79 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 900 ks | ||
| 1 ks | 4,72 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,31 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,95 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,76 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,61 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 1 300 ks | ||
1 ks 0,75 EUR/ks*
10 ks 2,04 EUR/ks*
1 PJ 6,20 EUR/PJ*
100 ks 0,08 EUR/ks*
1 PJ 19,81 EUR/PJ*
1 PJ 9,86 EUR/PJ*
25 ks 1,04 EUR/ks*
10 ks 2,27 EUR/ks*
100 ks 0,10 EUR/ks*
1 PJ 3,10 EUR/PJ*
1 PJ 18,99 EUR/PJ*
1 PJ 11,93 EUR/PJ*
10 ks 1,71 EUR/ks*
1 PJ 21,19 EUR/PJ*
10 ks 1,71 EUR/ks*
10 ks 1,81 EUR/ks*
100 ks 0,09 EUR/ks*
1 PJ 23,55 EUR/PJ*