Páska so suchým zipsom, 3 m × 20 mm, čierna
obojstranný suchý zips, viackrát použiteľné, z polyamidu 6.6
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-17 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 4,88 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
obojstranný suchý zips, viackrát použiteľné, z polyamidu 6.6
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-17 |
| Predajná jednotka | 1 kus |
| Značka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 4,88 EUR/ks | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
4,88 EUR
vrátane DPH plus poštovné
okamžite k dispozícii
skladom: 102 kusov
Dodacia lehota: 2–5 pracovných dní
Množ.
Potrebujete väčšie množstvá sťahovacích pások?
V našom špecializovanom obchode so sťahovacími páskami qbendo.com využijete atraktívne ceny pri veľkých objednávkach. Tento produkt tam nájdete pod kódom tovaru KBD-KL-000-145.
Ak potrebujete špeciálnu dĺžku suchozipsového káblového viazania, riešením je kotúč so suchým zipsom s dĺžkou 3 metre. Káblovú pásku jednoducho odstrihnite z kotúča so suchým zipsom na požadovanú dĺžku. Háčiková a plyšová (smyčková) strana sa nachádzajú na opačných stranách káblovej pásky so šírkou 20 mm. Vďaka tomu môžete tieto suchozipsové káblové viazania pripevniť k zväzku v priebehu niekoľkých pohybov. Káblové viazania zo suchého zipsu sú opakovane rozopínateľné, takže ich môžete ľubovoľne často premiestňovať a znova uťahovať.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | CAT-17 |
| EAN | 7640172697160 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 3000 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nylon |
| Vyhotovenie | Z suchého zipsu |
| Hmotnosť | 31 g |
Výrobca: Momentálne nie je k dispozícii. Distribuuje Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
| 1 ks | 5,10 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,54 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,02 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,76 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,52 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 160 ks | ||
| 1 ks | 5,10 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,54 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,02 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,76 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,52 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 160 ks | ||
1 PJ 11,93 EUR/PJ*
1 PJ 21,19 EUR/PJ*
1 PJ 38,17 EUR/PJ*
1 PJ 18,99 EUR/PJ*
1 PJ 80,73 EUR/PJ*
1 PJ 19,81 EUR/PJ*
1 PJ 13,09 EUR/PJ*