Plastové sťahovacie pásky 360 × 4,8 mm
z polyamidu 6.6, 100 ks/PJ, v rôznych farbách
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-14 |
| Predajná jednotka (PJ) | 100 kusov |
| Značka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PJ | 7,87 EUR/PJ | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
z polyamidu 6.6, 100 ks/PJ, v rôznych farbách
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Kód tovaru | CAT-14 |
| Predajná jednotka (PJ) | 100 kusov |
| Značka: | Clip-de-pix |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 PJ | 7,87 EUR/PJ | |
| vrátane DPH plus poštovné | ||
7,87 EUR
vrátane DPH plus poštovné
Prosím, vyberte si požadovanú variantu.
Potrebujete väčšie množstvá sťahovacích pások?
V našom špecializovanom obchode so sťahovacími páskami qbendo.com využite atraktívne ceny pri veľkých objednávkach. Tento produkt nájdete pod kódom tovaru KBD-PA-000-047 v čiernej farbe alebo pod KBD-PA-000-044 v prírodnej farbe.
Zbohom káblový chaos! S týmito štandardnými sťahovacími páskami 360 x 4,8 mm od Clip-de-pix v čiernej alebo prírodnej farbe zabezpečíte poriadok. Praktické plastové sťahovacie pásky sa hodia nielen na zväzovanie alebo istenie káblov a vedení. Aj v domácnosti, dielni alebo v karavane môžete 360 mm dlhé sťahovacie pásky používať mnohými spôsobmi. Sú ľahko ovládateľné, odolné a majú uzamykateľné zapínanie, ktoré už nie je možné otvoriť.
Upozornenie: Tieto plastové sťahovacie pásky vo veľkosti 360 x 4,8 mm dostanete v baleniach po 100 kusoch.
| Názov atribútu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| ID artiklu | CAT-14 |
| Značka |
|
| Dĺžka | 360 mm |
| Šírka | 4,8 mm |
| Hrúbka | 1 mm |
| Priemer zväzku | 156 mm |
| Materiál | PA6,6 |
| Vyhotovenie | Z plastu |
| Hmotnosť | 260 g/PJ |
Výrobca: Momentálne nie je k dispozícii. Distribuuje Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Nemecko, support@supermagnete.com
| 1 ks | 4,70 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,18 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,68 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,44 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,21 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 180 ks | ||
| 1 ks | 4,39 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 3,89 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,41 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,18 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,97 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 180 ks | ||
| 1 ks | 5,06 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,59 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,18 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,97 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,79 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 900 ks | ||
| 1 ks | 5,90 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 5,31 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,79 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 4,53 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 4,30 EUR/ks* |
| Požiadať o zľavu od 550 ks | ||
1 PJ 4,55 EUR/PJ*
1 PJ 23,55 EUR/PJ*
1 PJ 3,10 EUR/PJ*
1 PJ 9,86 EUR/PJ*
1 PJ 18,99 EUR/PJ*
1 PJ 6,20 EUR/PJ*